Home Theater Center
مرکز بررسی سیستم های صوتی و تصویری

یاماها سامورایی

پیشنهاد یک سیستم سینمایی ارزان و مورد تایید یکی از سخت ترین کارهای که من در این سایت انجام میدم. پیشنهاد بهترین ستاپ از بین بهترین کامپوننت ها برای من کار راحتی است, اما پیشنهاد یک سیستم ارزان که هم مورد تایید من و هم مناسب کاربران تازه وارد به دنیای سینمایی خانگی باشد بسیار سخت است. به همین دلیل در این چند سال پیشنهاد های ارزان زیادی برای شما نداشتم, دلایل زیادی هم برای این کار دارم, مثل نبود مدل های مناسب از برندهای مورد تاییدم و یا محصولاتی ضعیف که از نظر من بی ارزش بودن. اما این بار یاماها یکی از بهترین های من و شاید بهترین برند در صدای سینمایی با یک مجموعه بسیار با ارزش در کلاس قیمتی بسیار ارزان به بازار ایران آمده است تا خیال من را برای پیشنهاد سیستم های مناسب یک شروع خوب و ارزان راحت کند.

پکیج سینمایی خانگی سامورایی یاماها یکی از بهترین های بازار از هر لحاظ است, آمپلی فایر بسیار پر قدرت و کامل در پخش فرمت های وضوح بالای صدا و تصویر که مثل همیشه و دیگر ساخته های برتر یاماها حتی در ارزان ترین مدل نیز جنس صدای متفاوت یاماها را در خود دارد. بلندگوهای افکتیو با سایزی بسیار ایده ال در دو نوع سامورایی 1 و 2, ساب ووفری با صدای فراتر از تمام هم کلاس های دیگر موجود در بازار همگی یک پکیج بسیار ایده ال را برای یک شروع مورد تایید من ساخته است.

 در ضمن من مجموعه سینمایی سامورایی را در حدود سی دقیقه تست کردم, که زمان زیادی از طرف من برای همچین سیستمی بحساب میاد.

فروشگاه آکوستیک مجموعه سینمایی سامورایی یاماها را با قیمت و خدمات ویژه به مشتریانی که با ذکر اسم این سایت برای خرید مراجعه کنند عرضه می کند.

هدیه ویژه فروشگاه آکوستیک به خریداران مجموعه سینمایی سامورایی 2

ارسال نظر

1.کاربران سایت باید هنگام ارسال دیدگاه از کلمات مناسب استفاده کنند. در صورت مشاهده‌ی کلمات رکیک و نامناسب، پیغام کاربر حذف شده و در صورت تکرار، نام کاربری و IP وی مسدود می‌شود.
2.لطفا در هنگام پاسخ دادن به سوالات از به کارگیری الفاظ و جملاتی تحقیرآمیز که باعث دلسردی کاربر سوال کننده شود خودداری کنید.


ورود اعضاء