Home Theater Center
مرکز بررسی سیستم های صوتی و تصویری

Marten Django loudspeaker

درست حدس زدید اتاق دموی  Marten Centre و بلندگوهای که در تصویر می بینید, مدل جدید این کمپانی با نام "Django" است که فقط در فروشگاه مرکزی این برند در سوئد دمو شده, و هنوز هیچ مشخصاتی از این بلندگو منتشر نشده است! ظاهرا در نمایشگاه CES 2012 این مدل دمو خواهد شد. شایعه قیمت این بلندگو در حدود ۱۰۰۰۰ یورو است! همانطور که می بینید خبری از ووفرهای سرامیکی آکوتان نیست, و فقط از میدرنج آکوتان استفاده شده است.

هنوز در سایت رسمی کمپانی و وبلاگ شخصی مارتن هیچ خبری از این بلندگو منتشر نشده است!

 بلندگوها با آمپلی فایر ASR دمو شده, خود مارتن که اعتقاد داره آمپلی فایر ASR بهترین انتخاب برای بلندگوی مارتن است! اگر توجه کرده باشید بلندگوی مارتن در اکثر دموهای که در بین علاقه مندان به موسیقی داشته با آمپلی فایر ASR دمو شده! کابل جورما هم که بخش اصلی Setup مارتن است.

من فکر میکنم اسم Django از نوازنده بسیار مشهور موزیک جاز (Django Reinhardt) گرفته؟ Reinhardt از مشهور ترین نوازندگان موزیک جاز در اوایل دهه نود میلادی در اروپا بود.

 از سورس آنالوگ استفاده شده, و حتما با قطعاتی از Django Reinhardt که از روی LP اجرا می شود, بلندگو را دمو می کنند. 

ارسال نظر

1.کاربران سایت باید هنگام ارسال دیدگاه از کلمات مناسب استفاده کنند. در صورت مشاهده‌ی کلمات رکیک و نامناسب، پیغام کاربر حذف شده و در صورت تکرار، نام کاربری و IP وی مسدود می‌شود.
2.لطفا در هنگام پاسخ دادن به سوالات از به کارگیری الفاظ و جملاتی تحقیرآمیز که باعث دلسردی کاربر سوال کننده شود خودداری کنید.


ورود اعضاء