Home Theater Center
مرکز بررسی سیستم های صوتی و تصویری

چند خبر

خبر خوب برای مخاطبین Home Theater از این پس شما مخاطب عزیز این وبلاگ این امکان دارید که مطالب خود که مرتبط با سیستم های صدا و تصویر هست به اسم خود با دیگر دوستان به اشتراک بزارید.

اگر به منوی سمت چپ توجه کنید, تیم نویسندگان که بنده و جناب تقوی هستیم اضافه شده است. همچنین در بخش دسته بندی ها "مطالب مخاطبین" نیز اضافه شده. تمام مطالب ارسالی شما بطور مجزا در قالب یک پست اختصاصی در صفحه اصلی نمایش داده خواهد شد, تمام مطالب اعم از تحلیل فیلم و سیستم های صوتی و تصویری زیر مجموعه مطالب مخاطبین قرار خواهد گرفت.

نکته:

 ۱- هیچ محدودیتی در موضوع مطالب وجود ندارد.

۲-  شما می توانید از تجربه تست یک نمایشگر تا سیستم صوتی و تصویر خود مطلب بنویسید.

 ۳- مطالب ارسالی کپی برداری از وب های فارسی نباشد.

 ۴- تحلیل فیلم فقط از روی نسخه اورجینال باشد.

فکر نمیکنم با این کار چیزی از اعتبار این وبلاگ کم شود؟ هدف من از روز اول بالا بردن کلاس دیداری و شنیداری شما عزیزان بوده و هست. من فکر میکنم این تجربه جدید باعث شود طیف گسترده تری از علاقمندان به صدا و تصویر بتوانند از مطالب این وبلاگ استفاده کنند؟


برای دوستانی که دنبال پکیج سینمایی هستند, DHT-1312XP دنن پیشنهاد میکنم. صداشو نشنیدم! و هیچ نظری در مورد کیفیت این مدل جدید ندارم. این پکیج فقط یک پیشهاد است. 

 سه مدل آمپلی فایر دیجیتال جدید, ارزان و مورد تایید از دنن پیشنهاد میدم AVR-1312 , AVR-1612 , AVR-1912  و باز تاکید میکنم صدای هیچ کدام نشنیدم و این فقط یک پیشنهاد است. برای اطلاع از فروشنده با من روی جیمیل تماس بگیرید.

لازم به ذکر که من با هیچ فروشنده ای ارتباط کاری ندارم! و فقط دورادور با تعدادی از فروشندگان محترم تماس غیر حضوری دارم.

ارسال نظر

1.کاربران سایت باید هنگام ارسال دیدگاه از کلمات مناسب استفاده کنند. در صورت مشاهده‌ی کلمات رکیک و نامناسب، پیغام کاربر حذف شده و در صورت تکرار، نام کاربری و IP وی مسدود می‌شود.
2.لطفا در هنگام پاسخ دادن به سوالات از به کارگیری الفاظ و جملاتی تحقیرآمیز که باعث دلسردی کاربر سوال کننده شود خودداری کنید.


ورود اعضاء